Forum IRLANDIA - Forum na każdy temat Strona Główna IRLANDIA - Forum na każdy temat

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje w Polsce ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum IRLANDIA - Forum na każdy temat Strona Główna -> LINKOWNIA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robertkuc
user
user


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 13:02    Temat postu: Wakacje w Polsce ?? Odpowiedz z cytatem

Byłem z moją partnerką na wakacjach w Zakopanem.
Jeśli ktoś się wybiera i prowadzi poszukiwania w temacie "Pokoje Zakopane"
to polecam miejsce w którym właśnie byłem : Willa Monia, super warunki, mega obsługa, i przy tym dobra cena !!!
Jeśli macie jakieś inne propozycje, podzielcie się wiadomościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 18, 2010 13:02    Temat postu:

Powrót do góry
pati
user
user


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 3

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki za radę. Zamierzam spędzić ze swoją dziewczyną Sylwester w Zakopanym i właśnie szukam lokum na nocleg. A jak wiadomo to nie taka prosta sprawa znaleść tam nocleg w przyzwoitej cenie.
Jeśli chodzi o wakacyjne miejsca na wakacje w Polsce, to oprócz Zakopanego polecam oczywiście Sopot. Byłem tam w zeszłym roku na wakacjach i było cudownie. Polecam w szczególności hotel Sheraton, w którym miałem okazję się zatrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alfina
user
user


Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli z biurem podrozy to polecam to, wyjechalem juz kilka razy na narty z tym biurem a teraz przymierzamm sie do Grecji by wspomoc moimi pieniazkami europejczykow w kryzysie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirek4331
User++
User++


Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 150

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że są osoby, które swoje wakacje mają zimą i wtedy też albo można pojechać w ciepłe kraje albo korzystać z zimy i pojechać np. na narty. Zależy Wam na jakiś fajnych wyjazdach? No to zwróćcie uwagę na stronę https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-itravel-na-narty-i-snowboard.htm . Tam przeczytacie o ważnych ubezpieczeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 19, 2023 11:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum IRLANDIA - Forum na każdy temat Strona Główna -> LINKOWNIA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

IRLANDIA - Forum na każdy temat  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group